Sağlık İş’ten Ak Parti’ye ziyaret

0

Türk-İş’e bağlı Sağlık İşçileri Sendikası Adana Şube Başkanı ve Mersin İl Başkanı Fırat Bayram ve Yönetim Kurulu Ak Parti Mersin İl Başkanı Adem Aldemir’i ziyaret etti.

Şube Başkan Fırat Bayram, sağlık emekçilerinin halkın sağlık hizmetinden en iyi şekilde yararlanması için özverili bir çalışma yürüttüklerini belirterek, “Sağlık emekçileri ve onların örgütlü gücü olan sendikamızın yöneticileri olarak çalışma barışının korunması, üyelerimizin haklarının gözetilmesi için her platformda mücadele etmeye devam ediyoruz. Sorunlarımızı ve çözüm önerilerimizi paylaşmak için İl Başkanı Sayın Adem Aldemir’i ziyaret ettik. Nazik kabulleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz” dedi.

Ak Parti Mersin İl Başkanı Adem Aldemir’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sağlık çalışanlarının haklarını koruyarak adil çalışma koşulları sağlamak ve sağlık hizmetlerini daha etkili bir şekilde sunmak için önemli bir rol oynayan Türkiye Sağlık İy Sendikası ve yönetimine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir